Menu rwd

 

Poparcie Burmistrza Gminy Serock, SP w Serocku oraz pomoc Fundacji "Zielona Perspektywa" umożliwiają szukanie młodych talentów oraz ciągłe rozwijanie sekcji judo w tej lokalizacji.

Zajęcia w grupach Funny Judo są świetnym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportu.Pomagamy wychowywać dzieci zdrowe i silne zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wiedząc, że w sportowym judo zostaną tylko nieliczni, pierwszy etap szkolenia obejmuje przygotowanie ogólne na jak najwyższym poziomie. Umożliwi to dzieciom kontynuację przygody sportowej w dowolnej dyscyplinie.
Po okresie treningu ogólnego młodzi judocy obejmowani są szkoleniem sportowym - przechodzą do grup zawodniczych gdzie w zależności od wieku i stopnia zaawansowania trenują 3-5 razy w tygodniu po co najmniej 90 minut. Powoli zabawy zastępujemy ćwiczeniami kształtującymi wszystkie  cechy  motoryczne i ćwiczeniami technicznymi. Młodzi judocy zaczynają wówczas  odkrywać  uroki  sportu  profesjonalnego,  są  wprowadzani  do  rywalizacji  sportowej.  Na początku są to walki w klubie, następnie randori międzyklubowe i zawody okręgowe. Aby ułatwić dzieciom wejście na ścieżkę zawodniczą sami organizujemy co najmniej raz w roku turniej, w którym oprócz walk judo, dzieci rywalizują w konkurencjach sprawnościowych takich jak tory przeszkód.

Kierujemy się zasadą: od zabawy do sportu. Ważny jest dla nas wynik na poziomie juniora, seniora i dlatego wiemy jak istotne jest wychowywanie zawodników na każdym z poszczególnych etapów.


Więcej informacji również pod tel. 502 945 499.

Trener: Andrzej Grzywacz

 

Powrót do topu strony