Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku

osir.serock.pl

Wyszukiwarka

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku

Menu

Nawigacja:

Banery

OSIR

Treść strony

Poparcie Burmistrza Gminy Serock, SP w Serocku oraz pomoc Fundacji "Zielona Perspektywa" umożliwiają szukanie młodych talentów oraz ciągłe rozwijanie sekcji judo w tej lokalizacji.
 
Sekcja w chwili obecnej liczy ok. 60 judoków z roczników 1999-2007. Większość z nich bierze udział w zawodach oszczeblu wojewódzkim.
 
W latach 2012-2013 nasi judocy 24 razy stawali na podium zawodów szczeblu okręgu mazowieckiego.
 
Zajęcia w grupach Funny Judo są świetnym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportu.Pomagamy wychowywać dzieci zdrowe i silne zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wiedząc, że w sportowym judo zostaną tylko nieliczni, pierwszy etap szkolenia obejmuje przygotowanie ogólne na jak najwyższym poziomie. Umożliwi to dzieciom kontynuację przygody sportowej w dowolnej dyscyplinie.
Po okresie treningu ogólnego młodzi judocy obejmowani są szkoleniem sportowym - przechodzą do grup zawodniczych gdzie w zależności od wieku i stopnia zaawansowania trenują 3-5 razy w tygodniu po co najmniej 90 minut. Powoli zabawy zastępujemy ćwiczeniami kształtującymi wszystkie cechy motoryczne i ćwiczeniami technicznymi. Młodzi judocy zaczynają wówczas odkrywać uroki sportu profesjonalnego, są wprowadzani do rywalizacji sportowej. Na początku są to walki w klubie, następnie randori międzyklubowe i zawody okręgowe. Aby ułatwić dzieciom wejście na ścieżkę zawodniczą sami organizujemy co najmniej raz w roku turniej, w którym oprócz walk judo, dzieci rywalizują w konkurencjach sprawnościowych takich jak tory przeszkód.
Kierujemy się zasadą: od zabawy do sportu. Ważny jest dla nas wynik na poziomie juniora, seniora i dlatego wiemy jak istotne jest wychowywanie zawodników na każdym z poszczególnych etapów.
 
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową sekcji Judo: www.judoserock.pl gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat treningów i zapisów.


Więcej informacji również pod tel. 502 945 499.

Trener: Andrzej Grzywacz

Odwiedź nasz

Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

 

 

Newsletter

Biuletyn informacyjny
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości o produktach i ofercie

Banery

osir
osir

STRONA GŁÓWNA

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.